Kombinoje Air Trajtimi Njësitë AHU

Përshkrim i shkurtër:

Më shumë se 61 Seksioni corss;

dizajn modular;

të pajisura me ajër të lartë të efikasitetit të shkëmbimit të ngrohjes së ajrit;

Max airflow për njësi të vetme mund të jetë 250.000 CMH.


Detail Product

Produkt Tags

  Përmbledhje AHU

  Holtop ka një gamë të gjerë të njësive të trajtimit të ajrit për përdorim në aplikime të ndryshme nga lokalet zyrë të vogël tolarger aplikimet industriale. Përbashkët për të gjitha sendet në varg është se sistemet dhe komponentet janë zhvilluar për të kënaqur kërkesat e rrepta për konsum të ulët të energjisë, exchangers ngrohjes, motorët dhe njësive tifoz kanë të gjithë pësuar testime, si në laborator dhe në terren, në mënyrë që të në përputhje me kërkesat currentand ardhshme për konsum të ulët të energjisë.

  Dizajni i HJK-E seri trajtimin njësi Combined Air, përputhet me GB / T 14294-2008 Standardeve Kombëtare në mënyrë rigoroze, dhe mban thelluar R & D dhe përditësime për kohë, e themeluar avantazh kryesor për brezin e ri të "U" seri Air Heat Recovery Technology.Holtop-së Njësia e trajtimit, ka qenë përtej standardeve normale në shumë karakteristikave të performancës.

  Karakteristikat kryesore

  Frost rezistonin dizajn të ftohtë urë

  - panele Double-lëkurës sandviç me densitet të lartë shkumë PU, indeksi pushim termike arrin standardet TB2 BE-së.

  Forca të lartë mekanike

  - ndërtuar me fletë galvanizuar lëkurë të brendshme, fletë çeliku ngjyrë lëkurës e jashtme dhe

  Kuadri i fortë çeliku. Presioni durim deri në 2000Pa, të përshtatshme për airflow të mëdha

  aplikacion.

  ngushtësi të lartë e ajrit

  - dyfishtë inlaid vulosës për t'u bashkuar kornizat dhe panelet fort, minimizuar ajrin

  rrjedhje. Shkalla e rrjedhjes së ajrit më pak se 1% nën presionin e brendshëm pozitiv të 1000pa. 

  kombinim fleksibël

  - projektuar me 100mm modul, kornizat dhe panelet jane elastike të ndryshojë

  sipas kërkesave të projektimit, dhe të lehtë për shpërndarjen e pjesëve dhe kuvendit vend.

  5


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products