Контактирајте не

Пекинг Holtop климатизација копродукции, ООД

адреса

Фабрика адреса: број 5 двор, 7 Guanggu Стрит, Badaling економска развојна зона, Yanqing округ, Пекинг, Кина

Меѓународен маркетинг центар

Address: Room 2101, Headquarters Center Building No.25, Tian An Hi-Tech Ecological Park, No. 555 Panyu Ave, Panyu District, Guangzhou, China

телефон

Тел: 0086-020-39388201

Skype: susanwoo08 

Е-пошта